ПРО НАС

     Вже 25 років ми створюємо Вашу підлогу! Приватне підприємство «АРТ»  це єдиний в Україні, офіційний дистриб’ютор продуктів “LINO FATRA”, “THERMOFIX”, “IMPERIO” та інших покриттів для підлоги з ПВХ, що виробляються компанією “FATRA“. Ми проводимо роботу по впровадженню виробів акціонерного товариста «FATRA» та формуємо дилерську мережу в Україні. Приватне підприємство  «АРТ» на сьогодні є одним з найбільших гравців на ринку комерційних лінолеумів та покриттів з ПВХ. Багаторічний досвід роботи з партнерами дозволяє нам з впевненістю пропонувати Вам наші матеріали та гарантувати їх високий рівень якості. 

ПРО НАШОГО ПАРТНЕРА

     Компанія «FATRA» це один з ключових світових виробників пластичних мас. Компанія “FATRA” використовує найновітніші сучасні технології та обладнання з переробки пластичних мас в виробничих центрах в містах Напайедла (Napajedla) і Хропине (Chropyně), де працює майже 1 300 співробітників. “FATRA” виробляє та продає продукцію найвищої якості в більш ніж в 52 країн світу.  Хімічний комбінат “FATRA” є складовою частиною концерну AGROFERT, що  налічує понад 250 підприємств. 

ПРО КОМЕРЦІЙНИЙ ЛІНОЛЕУМ

     Комерційний  лінолеум LINO FATRA –  це  спеціальне  покриття  для  підлоги, яке використовується  в приміщеннях де   передбачається велике навантаження     на    підлогу   (офіси,   лікарні,   готелі, нічні  клуби,   ресторани).  Зносостійкий комерційний лінолеум, такий як Novoflor Extra, Dual, Elektrostatik, використовується в громадських приміщеннях і промислових виробничих приміщеннях з високим і дуже високим навантаженням на підлогове покриття. Ступінь зносостійкості такого покриття, як гетерогенний комерційний лінолеум, в основному визначається товщиною захисного шару. Товщина захисного шару комерційного лінолеуму варіюється від 0,7 до 1 мм. Комерційний лінолеум з товщиною захисного шару більше як 0,8 мм. практично відсутній на ринку. Компанія «Fatra» виробляє комерційний лінолеум Novoflor Extra, Dual, Vario з товщиною зносостійкого захисного шару 0,8 мм та шириною 1,5 метра. Варто зазначити, що для ще більшого підвищення зносостійкості, комерційний лінолеум Novoflor Extra та Dual виробляється з додатковим захисним покриттям PUR (поліуретан). Така технологія виробництва забезпечує дуже довгий строк експлуатації комерційного лінолеуму Novoflor ExtraDual.

     Також, крім гетерогенного, виробляється і гомогенний (одношаровий) комерційний лінолеум – це однорідний по всій товщині матеріал. Малюнок розташований не на поверхні лінолеуму, а пронизує всю його товщину. За рівнем зносостійкості гомогенний і гетерогенний комерційний лінолеум практично однакові. Компанія «Fatra» виробляє гомогенний комерційний лінолеум в формі плиток. Крім загальних властивостей, гомогенний комерційний лінолеум Elektrostatik володіє струмопровідними властивостями, а гомогенний комерційний лінолеум Dynamik – антистатичним властивостями. Такі матеріали призначені для використання в лабораторії, операційних залах, виробничих приміщеннях високоточної апаратури, рентген-кабінетах і.т.д. незаперечною перевагою комерційного лінолеуму, який виробляється заводом «Fatra», крім першокласних параметрів зносостійкості, є екологічність матеріалу. У порівнянні з продукцією більшості інших виробників, в покриттях компанії «Fatra», відповідно до Стандартів Європейського Союзу, відсутня шкідлива добавка-пластифікатор дибутилфталат. Все це дає нам підстави більше 20-ти років, пропонувати споживачам кращий комерційний лінолеум на ринку України за найнижчими цінами.